reede, aprill 11, 2014

Hey, April

Kuigi paari nädala jooksul pole mu blogi elumärke näidanud, on vaatamisi siiski tekkinud. Peaks vist kirjutama?
Üks pikem ja (minu arvates) sisukam postitus ootab alles lõpetamist, seega tuleb praegu leppida sodipudiupdate'iga.
Käisin täna improl. Olen viimaste nädalate jooksul jälle posu filme ära vaadanud. Teen bakatööd. Vaatan ID-d. Peamiselt koosneb mu praegune elu siiski söömisest, filmide + ID vaatamisest... ja magamisest. Vahepeal räägin inimestega ka.. teaduslikel teemadel. Viimase mõne päeva jooksul on mitu inimest julgustanud elu mõnuga võtma - mitte kohe pensionipõlveni oma aega töötades veetma. Ma usun, et see töö, mida ma tulevikus tegema hakkan, on kindlasti midagi, mis mulle meeldib - vähemaga ma ei lepi - aga ma lihtsalt ei ole valmis veel mugavustsoonist nii räigelt välja hüppama. Oh sellest saaks juba omaette postituse.
Kiisuka fännklubi aina täieneb, jee.
Selline tunne, et praegu saab siia kirja paras mögin, aga teine variant oleks see, et ma kirjeldan, missuguste krimilugude uurimise-vaatamise lainel ma viimasel ajal olen olnud.
Ma tunnen, et see gif vääriks paremat postitust, aga ma ei saa seda ka praegu kasutamata jätta.
Oh well.


Kommentaare ei ole: